ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ШКОЛИ

2006 рік

- Ансамбль сопілкарів «Дударик» (викладач Г.І.Яременко) – Диплом управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Духові та ударні інструменти».

- Тимченко Аліна – Грамота Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Старенька Богдана – Грамота Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Кулик Володимир – Грамота Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Крест’янов Іван – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Естрадний вокал».

- Семиволос Юлія – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата ІІ Міжнародного фестивалю «Морська мушля»  (Болгарія).

- Тимченко Аліна – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» за І місце (Болгарія).

- Старенька Богдана – Диплом ІV Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної пісні «Срібна Янтра», за найкраще виконання пісень на рідній мові (Болгарія).

- Старенька Богдана – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал».

- Обухова Дарія – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» за І місце (Болгарія).

- Старенька Богдана – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» за ІІ місце (Болгарія).

- Кулик Володимир – Диплом лауреата за перемогу у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Село живе, поки лунає в ньому пісня» редакції журналу «Агросвіт України», за особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Тимченко Аліна – Диплом лауреата за перемогу у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Село живе, поки лунає в ньому пісня» редакції журналу «Агросвіт України», за особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Старенька Богдана – Диплом лауреата за перемогу у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Село живе, поки лунає в ньому пісня» редакції журналу «Агросвіт України», за особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва та самовіддане ставлення до популяризації та відродження духовного життя українського села.

- Тимченко Аліна – Диплом лауреата І премії, першого Всеукраїнського фестивалю сучасної естрадно пісні і танцю «Київський дощ-2006», в номінації «Естрадний вокал».

- Обухова Дарія – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» (Болгарія).

- Старенька Богдана – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата ІІ Міжнародного фестивалю «Морська мушля»  (Болгарія).

- Тимченко Аліна – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата ІІ Міжнародного фестивалю «Морська мушля»  (Болгарія).

- Обухова Дарія – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата ІІ Міжнародного фестивалю «Морська мушля»  (Болгарія).

- Танцювальний колектив «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда)  – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата ІІ Міжнародного фестивалю «Морська мушля»  (Болгарія).

- Старенька Богдана – Диплом телекомпанії «Гравіс», лауреата фестивалю «Золоті лелеки».

- Семиволос Юлія – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» (Болгарія).

- Танцювальний колектив «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда)  – Диплом Міжнародного дитячого фестивалю «Созопольська панорама» (Болгарія).

- Клас естрадного вокалу Баришівської ДМШ (керівник Н.О.Декачевська) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за пропаганду сучасної пісні, активну участь в районних заходах, високі досягнення в обласних конкурсах та з нагоди святкування Дня працівника культури і аматорського народного мистецтва.

- Старенька Богдана – Подяка Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради,  за високі творчі досягнення, вагомий внесок у культурний розвиток району та з нагоди відзначення 83-ї річниці утворення Баришівського району.

- Прокопенко Катерина – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за виконавську майстерність і активну концертну діяльність в районних масових заходах.

- Кулик Володимир – Диплом відділу освіти Баришівської райдержадміністрації, за перемогу в районному конкурсі-огляді художньої самодіяльності «Таланти твої, Баришівщино».

- Крест’янов Іван – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за виконавську майстерність і активну концертну діяльність в районних масових заходах.

- Ансамбль сопілкарів «Дударик» (керівник Г.І.Яременко) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за виконавську майстерність і активну участь в районних масових заходах, високі досягнення в обласних конкурсах та з нагоди святкування Дня працівника культури і аматорського народного мистецтва.

- Павленко Андрій – Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою «Нові імена України», за високий мистецьких хист та виконавську майстерність.

- Павленко Андрій – Подяка, Київського державного вищого музичного училища ім.Р.М.Глієра, ХІ регіонального конкурсу огляду юних піаністів Олени Вериківської, за перемогу в конкурсі.

- Вокальна студія «Сузір’я»  (керівник Н.О.Декачевська), танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда)  – Грамота управління культури Київської облдержадміністрації, за внесок у зміцнення іміджу Київщини на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах, професіоналізм, творчі здобутки та з нагоди 10-річчя від дня утворення.

- Дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Павонька» – Почесна грамота Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за пропаганду хореографічного мистецтва і активну участь в усіх районних заходах та з нагоди святкування Дня працівників культури і аматорського мистецтва.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда)  – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за І місце у номінації «Хореографія».

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда)  – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Хореографія».

- Хореографічний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом  телекомпанії «Гравіс», лауреата фестивалю «Весняні ластівки».

- Хореографічний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Грамота управління культури Київської облдержадміністрації, за ІІІ місце (номінація «Народний танець, середня вікова категорія) у ІІ обласному огляді-конкурсі хореографічних колективів.

2007 рік

- Старенька Богдана – Диплом, Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України», учасника регіонального відбіркового туру-2007 Всеукраїнського телевізійного вокально-хореографічного конкурсу «Крок до зірок».

- Клас естрадного вокалу (керівник Н.О.Деркачевська) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за перемогу у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах-фестивалях та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

- Бабич Вікторія – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за участь у обласному академічному концерті та активну концертну діяльність.

- Прокопенко Катерина – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за участь у обласному академічному концерті та активну концертну діяльність.

- Старенька Богдана – Подяка Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради,  за активну участь а обласних оглядах та фестивалях, особистий вагомий внесок у розвиток народної творчості у районі та з нагоди відзначення 84-ї річниці утворення Баришівського району.

- Ансамбль сопілкарів «Дударик» (керівник Г.І.Яременко) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за участь у обласному академічному концерті та обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дебют».

- Зразковий фольклорний ансамбль «Павонька» (керівники В.В.Назаренко, В.В.Яценко) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність і поширення українських традицій в Україні та за кордоном.

- Вокальна студія «Сузір’я»  (керівник Н.О.Декачевська) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну участь у концертній діяльності, високу виконавську майстерність та з нагоди 10-річного ювілею.

- Тимченко Аліна – Диплом Всеукраїнського конкурсу-фестивалю фестивалю «Жемчужный рай».

- Старенька Богдана  – Подяка дирекції Міжнародного конкурсу «Таланти Каунаса-2007» (Литва).

- Старенька Богдана  – Диплом Міжнародного фестивалю «Faces of Friend ‘07».

- Кулик Володимир – Диплом учасника Міжнародного фестивалю мистецтв «Весна танцює-2007» за зайняте ІІІ місце.

- Бабич Вікторія – Диплом, управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Естрадне мистецтво».

- Лисенко Денис – Диплом, управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІІ місце у номінації «Народні інструменти».

- Кулик Володимир, Прокопенко Катерина – Диплом, управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за І місце у номінації «Естрадне мистецтво».

- Старенька Богдана – Диплом Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної пісні «Срібна Янтра», за найкраще виконання пісень на рідній мові (Болгарія).

- Хореографічний колектив «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за І місце у номінації «Хореографія».

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну участь концертному житті району і обласних заходах.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну участь концертній діяльності, високу виконавську  майстерність та з нагоди 10-річного ювілею.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за перемогу в обласному дитячому фестивалі-конкурсі «Дебют», за участь у Всеукраїнському телевізійному вокально-хореографічному конкурсі «Крок до зірок» та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом, Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України», учасника регіонального відбіркового туру-2007 Всеукраїнського телевізійного вокально-хореографічного конкурсу «Крок до зірок».

- Тимченко Аліна – Диплом учасника Міжнародного фестивалю мистецтв «Весна танцює-2007» за зайняте ІІІ місце.

- Старенька Богдана  – Диплом Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «Музична парасолька».

2008 рік

- Мішура Ольга – Грамота управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації, за участь у Всеукраїнському конкурсі бандуристів «Кобзареві джерела».

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом І Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Черноморский звездопад», за яскраві творчі досягнення, виконавську майстерність, популяризацію сучасного хореографічного мистецтва.

- Зразковий фольклорний ансамбль «Павонька» (керівники В.В.Назаренко, В.В.Яценко) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Хореографічний колектив «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Хореографія».

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Шабат Ярослава – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Теоретичні дисципліни».

- Вокальна студія «Сузір’я» - Посвідчення зразкового аматорського колективу за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність присвоєно звання «Зразковий» аматорський колектив.

- Танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» - Посвідчення зразкового аматорського колективу за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність присвоєно звання «Зразковий» аматорський колектив.

- Вокальна студія «Сузір’я» (керівник Н.О.Декачевська)  – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Фольклорний ансамбль «Павонька» (керівники В.В.Назаренко, В.В.Яценко) - Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом дитячого фестивалю карнавальних ігор «Жемчужина Черного моря», за активну участь у фестивалі, підготовці оригінальної програми на високому художньому рівні (м.Євпаторія).

- Тимченко Аліна – Диплом Міжнародного фестивалю дитячої творчості телебачення та преси «Золота осінь Славутича», за активну участь в культурній програмі.

2009 рік

- Фольклорний ансамбль «Павонька» (керівники В.В.Назаренко, Г.І.Яременко) - Подяка управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за участь у заключному концерті переможців ХІІІ фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют».

- Зразковий фольклорний ансамбль «Павонька» (керівник В.В.Назаренко) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну участь у концертному  житті району та області.

- Ансамбль народних інструментів (керівник Г.І.Яременко) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну участь у концертному  житті району та області.

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Подяка Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради,  за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, збереження народних традицій та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

- Прокопенко Катерина – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за І місце у номінації «Естрадне мистецтво».

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівники О.Г.Головерда, О.В.Лазько) – Диплом, управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІ місце у номінації «Хореографія».

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівники О.Г.Головерда, О.В.Лазько) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність та участь в обласних та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

- Старенька Богдана – Диплом Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної пісні «Нота по нота», за зайняте ІІІ місце.

- Шило Надія – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас бандури).

- Мішура Ольга – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас бандури).

- Бібікова Анна – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас академічного вокалу).

- Молнар Вікторія – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас фортепіано).

- Шляхтиченко Олена – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас фортепіано).

- Шапран Наталія – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас фортепіано).

- Прокопенко Катерина – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас естрадного вокалу)..

- Шепель Емілія – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, учасника обласного академічного концерту та за активну концертну діяльність (клас фортепіано).

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Грамота відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за участь в обласному конкурсі «Дебют» та активну концертну діяльність.

2010 рік

- Ансамбль бандуристок «Віночок» (керівник В.В.Назаренко) – Грамота Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради, за перемогу в обласному конкурсі-фестивалі дитячої творчості «Дебют», активну концертну діяльність, популяризацію української народної пісні і бандурного національного мистецтва з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

- Ансамбль бандуристок «Віночок» (керівник В.В.Назаренко) – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за участь в обласному академічному концерті.

- Зразкова вокальна студія «Сузір’я» (керівник Н.О.Декачевська) – Грамота Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради, за перемогу в обласних конкурсах, активну концертну діяльність, популяризацію української естрадної пісні та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Грамота Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради, за перемогу в обласних та Всеукраїнських конкурсах, активну концертну діяльність, популяризацію народного національного танцювального мистецтва та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

- Полуцька Наталія – Подяка за участь у концертній програмі І Всеукраїнського конкурсу вокальної творчості «Весняні наспіви-2010».

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом ІV Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Черноморский звездопад», ІІ місце в номінації «Сучасний танець», за виконавську майстерність, важливий вклад у розвиток хореографічного мистецтва.

- Зразковий танцювальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник О.Г.Головерда) – Диплом ІV Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Черноморский звездопад», ІІ місце в номінації «Народний танець», за виконавську майстерність, важливий вклад у розвиток хореографічного мистецтва.

- Обухова Дарія – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Крест’янов Іван – Подяка відділу культури і туризму Баришівської райдержадміністрації, за активну концертну діяльність.

- Шепель Емілія – Грамота Київського державного вищого музичного училища ім.Р.М.Глієра, ХV регіонального конкурсу огляду юних піаністів Олени Вериківської, за перемогу у конкурсі.

- Ансамбль сопілкарів «Дударик» (викладач Г.І.Яременко) – Диплом управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», дипломант у номінації «Духові та ударні інструменти».

- Ансамбль бандуристок «Віночок» (керівник В.В.Назаренко) – Диплом управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІІ місце у номінації «Струнно-щипкові інструменти».

- Бабич Наталія – Диплом управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», за ІІІ місце у номінації «Естрадне мистецтво».

- Яременко Максим – Диплом управління культури Київської облдержадміністрації, обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «