Інформація про школу


   

Наша школа це не тільки світ знань, гармонії, поваги і щирості, в якому приємно вчитись і працювати, а це і традиції, пам’ять, наступність поколінь.

Наказом №112 по Київському обласному управлінню культури від 8 серпня 1967 року відкрито 1 вересня філіал Переяслав-Хмельницької дитячої музичної школи в селищі Баришівка. Встановлено контингент набору в кількості 35 учнів, призначено завідуючим філіалом Дмитренка І.П.

Рішенням виконкому Баришівської районної ради народних депутатів №6/224 від 26 серпня 1967 року прийнято рішення про відкриття вечірньої дитячої музичної школи для дорослих з метою естетичного виховання молоді і враховуючи велику кількість бажаючих вчитися музиці.

22 квітня 1968 року прийнято рішення виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих про відкриття з 1 вересня 1968 року в селищі міського типу Баришівка, дитячої музичної школи з контингентом 60 учнів (Дмитренка І.П. призначено директором школи). А в жовтні заклад отримав своє приміщення в якому знаходиться і до нині.

За наказом директора школи учнів філіалу, учнів вечірньої музичної школи, баришівчанку Савченко Наталію, яка навчалася в Бориспільській музичній школі, було переведено на навчання до Баришівської дитячої музичної школи.

Розпочали роботу перші викладачі Мельник Р.П., Кармазін О.І., Розенблад С.С., Скороход І.І., Турбовець Т.М., Гриньова О.І., Куліда Н.М., Ярмолович Є.Д. Учні навчалися гри на фортепіано, акордеоні, скрипці, домрі, бандурі, баяні, балалайці.

- 1970 рік отримали свідоцтва про закінчення Баришівської дитячої музичної школи Лук’янчук Наталія та Савченко Наталія.

- 1971 рік – Василенко Тетяна.

- 1972 рік – повний випуск учнів школи.

З 1975 по 1995 рік директором школи працював Андрій Семенович Харченко, який доклав багато зусиль для забезпечення школи необхідними музичними інструментами та добудови нових класних приміщень. 

Для всіх, хто навчався в нашій музичній школі, шкільні роки є приємною згадкою, а для багатьох мистецтво стало їхнім життям.

З 2019 року школа є комунальним закладом Баришівської селищної ради.

Відповідно до рішення регіональної експертної ради (протокол №19 від 24.12.2010, наказ управління культури і туризму від 15.02.2011 №14/01-07) Баришівська дитяча музична школа атестована з відзнакою.

Сьогодні викладачі школи навчають учнів по класах фортепіано, скрипки, гітари, саксофону, кларнету, сопілки, ударних інструментів, баяну, акордеону, бандури, хореографії, вокалу (народного, академічного, естрадного), театрального мистецтва. 

Учні школи успішно виступають на обласних академічних концертах шкіл естетичного виховання Київщини, приймають участь і є переможцями обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та є учасниками Міжнародних дитячих кінофестивалів.

Створюються нові колективи, відкриваються нові класи, що розширює спектр можливостей для навчання дітей мистецтву:

  • 1991 рік – створено ансамбль бандуристів «Віночок»;
  • 1992 рік – створено ансамбль сопілкарів «Дударик»;
  • 1997 рік – відкрито клас естрадного мистецтва;
  • 1998 рік – відкрито клас хореографії;
  • 1999 рік – створено фольклорний ансамбль «Павонька»;
  • 2004 рік – відкрито клас народного вокалу;
  • 2010 рік – відкрито клас саксофону, кларнету та академічного вокалу;
  • 2019 рік – відкрито клас театрального мистецтва.