Відділ хореографії та театрального мистецтва

Завідуюча відділом Шершун Анастасія Леонідівна.

 

КЛАС НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

Танець є одним із самих улюблених і доступних видів мистецтва, особливо для дітей. Він вчить їх краси та виразності рухів.

Заняття хореографією розвивають мислення і фантазію, вчать бачити, розуміти і створювати прекрасне, знайомлять дітей із найважливішими музично-хореографічними явищами мистецтва загалом.

А ви знаєте, що таке хореографія?

Від давньо-грецької хорео – нога, хоровод, графіти – креслити, записувати.

А «креслити ногою» в нашій школі учні розпочали у вересні 1998 року. У цьому ж році було створено ансамбль народного танцю «Дивоцвіт», з числа учнів класу хореографії яких зачарувало мистецтво народної хореографії. Вони ж самі і придумали назву свого колективу, яка й справді розкриває зміст роботи та відображає творчі процеси в колективі.

Репертуар ансамблю-різноманітний: український народний танець «Гопак», хореографічні композиції «Веселі бондарі», «Метелиця», «Зимонька», «Диво-квіти», «Танок маленьких пташенят», «Вальс», «Ми твоя надія – Україно», «Привітальний», «Тарантела» та ще багато інших. А тісна співпраця з зразковою вокальною студією «Сузір’я» додала до репертуару, нові, вокально-хореографічні композиції: «Ти дитина України», «Сад молодий», «Моя Україно», «Кольорові ярмарки», «Великодня пісня», «Я бажаю вам добра», «Дитинство», «Сонячне коло», «Пам’ятаю тебе», «Облітав журавель», «Україночка», «Весела мишка», «Ква-кваха», «Баришівський край».

Діти із задоволенням вивчають як народну так і класичну, бальну та сучасну хореографію.

28 травня 2008 року колективу було присвоєно звання «зразкового».

У вересні 2018 року колективу виповнюється 20 років. І всі його вихованці назавжди зберегли у своїх серцях любов до такого прекрасного виду мистецтва, як танець. Тому, випускники класу хореографії часті гості та учасники звітних концертів школи, а особливо ювілейних.

Ансамбль танцю «Дивоцвіт» постійний учасник районних та обласних мистецьких заходів, щорічний призер обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют», переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

 

КЛАС ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

«Життя – це гра, а люди в ній – актори», - казав Шекспір, а викладач Гудим-Мельнікова А.І. каже, що гра – це основна форма проведення наших уроків. Саме тут можна граючись здобути знання та відкрити себе нового.

Клас театрального мистецтва допоможе:

розвинути сценічну увагу, пам’ять, уяву;
          - 
збільшити словниковий запас; 
          - впевнено триматися перед публікою;
          - позбавитися скутості;
          - 
покращити вимову (за рахунок корегування дикції та правильної постановки дихання);
          - знайти друзів та однодумців.

На наших уроках акторської майстерності, сценічної мови, основ сценічного руху, постановки спектаклів ми не лише навчаємо основним акторським здібностям, а й виховуємо в дітях моральні принципи на основі практичних робіт. Навчаючись тут, дитина матиме змогу перевтілюватися в різні образи, брати участь у виставах, мініатюрах, святкових концертах та мітингах, конкурсах. 

Тому, якщо Ви хоч на мить задумались – не думайте, приходьте! Ми чекаємо саме на Вас!