11:53
Вітаємо переможців районного конкурсу юних піаністів "Маестро-2017"

     Вже 20 років Баришівська ДМШ збирає прихильників фортепіанного мистецтва на щорічний районний конкурс юних піаністів «Маестро». Цього року він пройшов 3 грудня, у неділю, на сцені районного будинку культури.

     Коли згадуються музичні епохи та композитори, то на думку спадають лише композитори-чоловіки. А от цьогорічні учасники конкурсу довели слухачам, що жінки-композитори створили чудові музичні твори, які займають достойне місце в музичному розмаїтті. Зал заполонили чарівні звуки музики Олександри Пахмутової, Лариси Фучаджі, Юдіф Рожавської, Розмарі Браун, Ірини Волкової, Любові Карпенко, Олени Спіліотті, Текли Бадаржевської… Конкурсанти цього року більш впевнено почувалися на сцені за роялем, так як мали змогу готуватися до конкурсу на прекрасному роялі, який школа отримала в подарунок від мецената.

     За традицією глядачі мали нагоду визначити своїх переможців конкурсу у номінації «Глядацька симпатія». Фаворитами глядачів стали Гаврилюк Марія (молодша група) та Мороз Олександр (старша група). Ну а професійне журі так розставило приорітети: ІІІ місце – Біловус Юлія (мол.гр.), Саєнко Вікторія (ст.гр.); ІІ місце – Гранько Анна (мол.гр.), Мороз Олександр (ст.гр.); І місце – Осадча Анастасія (мол.гр.), Шостак Валентина (ст.гр.); «Гран-Прі» - Шапран Даша. Дипломами конкурсу «Маестро-2017» нагороджені: Гаврилюк Марія, Гриценко Дарина, Ткаченко Євгенія, Парубоча Ліана, Шовть Вікторія, Шляхтиченко Михайло.

      З піднесеним настроєм отримали переможці свої нагороди та чудові призи від начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації Людмили Миколаївни Бабич, яка щиро привітала всіх учасників конкурсу з чудовим святом, яке вони подарували глядачам.

     Ще одним несподіваним сюрпризом для всіх присутніх у залі став перегляд мультфільмів на великому екрані, тому що, на превеликий жаль, Баришівчани вже не мають свого кінотеатру і позбавлені чудової можливості колективного дозвілля. Тому в час, коли журі проводило підрахунки результатів конкурсу, ніхто не нудьгував.

      Багата і щедра Баришівська земля на талант і можливо в недалекому майбутньому хтось з цьогорічних переможців конкурсу «Маестро» стане відомим на весь світ піаністом і примножить славу нашого рідного селище. Але попереду у наших дітей ще довгий шлях навчання, який вони повинні пройти під мирним небом.

 

Заступник директора з навчальної роботи

Баришівської ДМШ
Савчук О.М.

 

Переглядів: 476 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]